efendy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

efendy

ATATURK ENDUSTİRİ MESLEK LİSESİ MERSİN

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

en güzel nickler

YazarMesaj
Misafir
Misafir

en güzel nickler Empty
MesajKonu: en güzel nickler   en güzel nickler EmptyC.tesi Ağus. 16, 2008 6:05 am

Ben son sözümü söylersem eğer geri dönüşü yoktur senin gibi şerefsizlere kahpeler çoktur

Eskiden Ali ata bakardı şimdi karı kıza, eskiden Işıl ılık süt içerdi şimdi vodka redbull, eskiden ipek ipi tutardı şimdi.....???:

Öyle bir cümlesin ki nokta koyamıyorum!

DeĞiŞkEn bIr dÜnYaDa, BeN SaBiT KaLıYoRuM. hErKeS BaŞkA BaŞkA SeVeRkEn, BeN YiNe sEnI SeViYoRuM...

Hér Adamım Diyen Adam DéğiLdir,,SéninDe Dédiğin Gibi Hér DélikanLıyım DiYén DéliKanLı Déğildir SénınDé olmaDığın Gibi !!!!

Sevgini göstereceksin söylemek yetmez. Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez. Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez

depremle girdin gönlüme ahcı şoklar vurdun kalbimee seviyorum be SENİ 9 nokta 9 şiddetin de

Paylaşmanın asaletini hiçbir zaman bencilliğin çirkinliğine tercih etme öyle birini sev ki sen onun için ölmeyi düşünürken o senin için ölmüş olsun !!!

Artık senin gibi şerefsizlere karnım TOK..Oyuna devam romeo..ama artık JuLiet yok! ...

Hayat aKıP qiDeRkeN awuçLaRmDaN..eĞiLiP yeRDen t0pLAmı0rm parçaLaRmı.. artK "herşey" iÇin..aRtk "Ç0k qéç" deMek iÇn beLkde Ç0k qeÇ..!!!

Resmini Baş Ucuma Koydum.. Bakıp Bakıp Tükürdüm

Ben ne erkekler gördüm....Gül gül öLdüm

ßir érkeĞe Sadıq OLmk DiérLérine HakszLıktr

rabbim sen beni dostlarımdan koru ben düşmanlarımın icabına bakarım.!!!

adAmnA qörE muameLe yaparm kmnE iyiİ kmnE kötÜü oynarM karakTerm haKkndA yorm yapmYa kaLqmaYn kmsEye qeRçeq benİ tanTmadm

maDem terKettn...$imdi umRumDı$ısınnnn..
.
ßu kezZ anLadmm..kuRu daLLardaN yapMa ßir köPrüDen qeçioRmm...

Keşke Sen Ben Olsan; Seni Sevmenin Ne Kadar Zor Olduğunu Anlasan Keşke Ben Sen Olsam; Bu Kadar Sevilmenin Tadını Çıkarsam

Ne diL yeter seni anLatmaya,Ne göz kıyar sana bakmaya,Ne eLLerim dayanır sana dokunmaya,Ne koLLaırm uzanırseni sarmaya.Hiç ömür yeter mi?Bir sen daha buLmaya

.....:::::? Rock'n Coke qibiSin ÇadıR KuRMak iSTioRm.. ?:::::.....

HaksızLığa GeLemeM Hatır,GönüL DinLemeM Babamın kızıyım ben kurşun yerim ama ASLA laf yemem!!

DüN NeLEr SöYLerD!n BaK BuGÜn CaYDıN BöYLe m! YapaRDıN SeVM!ş OlsaYdıN SaNa BeN TaPArDım BeN!M OlsAyDıN!..(:

c!dd!y€ Alırım,Ama kap!lmam,dalga gecer!m,Ama kırmam,huzur ver!r!m,Ama SÖZ vermem,sah!p olurum Ama A!T OLMAM:!!

SênînLê întîhâRîn e$îqîndê jîLêtLê dâmâr mêSâfêSindêyiz..

ßENI?LE TÁRTISÁCÁKSÁN IZIN VER,ßEYNI?I CIKÁRÁYI? DÁ ESIT SÁRTLÁRDÁ TÁRTISÁLI?...

PİSMANIMMM 'Herkesi İnsan Sanıpta SacmaLadım'

ÖNCE ZEKANI GELİŞTİR SONRA GEL BENİ ELEdsdir

umMadıqLaRım aDam oLuRqéN uMduqLaRım iNsaN ßLé oLaMamIsh

bir zamnlar altını çizdiklerimin şimdi üstünü karalıyorum

Tost ekmeği kadar yakındık birbirimize ! araya ka*arLar qirene kdr !!

Çirkinsem iLgiLenme!UkaLaysam yazma! gıcıksam konuşma Bnm olan Bna kaLr qeriye kaLan yoL aLıR

SeNdEkİ hAwA bEnİm BiSiKsİkLeTiN tEkErİnDe VaR

KıyMeT ßiLméYén KaLßé SévGim HaRaM,YoLuNu ßéKLéYip GéLméYéNé YazıKLaR,SévDim DéyiPTé aLDaTaNa LanéT,ßéNi SonSuzA KaDaR SévéNé

ßu CaNım KuRßan oLSun….!

heRkes aynı hayatta kendİnİ biRşey sanma...

aŞık oLdum anne aşkımın peşindeyim
burdan çekti gitti bir garip kederdeyim
aklım uçtu gitti akLımın peşindeyim
aşık oLdum anne sorma hiç ne haLdeyim

YaLnızLıımıN ceWaßı Ortada! eN azındaN dier İnsanLar gibi harcTmıorm Yüreimi . . ßu ysden yanLız + Husurluyum. .

Sizi Takmak Mı ?? Ahaha Düşünce Kirliliğisiniz,Alaylı Gülüşlerimin Nedenisiniz

seNi aDam eDerdim ama çoktaN köpeğim oLmuşsun, ne lüzmu var!
Efendy
Yönetici
Yönetici
Efendy

en güzel nickler Empty
MesajKonu: Geri: en güzel nickler   en güzel nickler EmptyC.tesi Ağus. 16, 2008 6:11 am

Emegine SaglıK meltem Paylasım iCin Tsk
https://genco.catsboard.com

en güzel nickler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-